Simona Halep a învins-o pentru prima dată pe Maria Sharapova, 6-2, 6-2

37
0
DISTRIBUIȚI

Simona Halep, locul 2 WTA şi cap de serie numărul 2, a obţinut, miercuri, primul succes în faţa rusoaicei Mariei Sharapova, locul 104 WTA, beneficiară a unui wild card, în opt meciuri, impunându-se cu scorul de 6-2, 6-2, şi calificându-se în sferturi.

UPDATE 12:52 Halep câștigă al doilea set. 6-2. Victorie fantastică pentru Simona, care o învinge pentru prima dată pe Sharapova.

Loading...
PUBLICITATE
loading...
DISTRIBUIȚI
3anyway.ro este cel mai nou site de divertisment care aduce cititorilor content de cea mai buna calitate. Oferim publicului nostru articole fresh de lifestyle, frumusete si sanatate, monden, evenimente, updatat zilnic cu noi informatii pentru fiecare categorie a site-ului. Pentru publicitate ne puteti contacta la adresa de mail: office@3anyway.ro